Numerologiczna Trójka

Charakterystyka ogólna

   Trójka jest powszechnie uważana za jedną z najszczęśliwszych wibracji numerologicznych. Cyfra 3 symbolizuje dostatek, stabilność, świętość, Trójcę Świętą, opiekę Opatrzności, twórczy umysł, spełnienie życzeń, rodzinę, harmonię i piękno. Oznacza osobę, która potrafi w równym stopniu dawać, jak i brać, pozostając w harmonii z Wszechświatem.

   Numerologiczna Trójka z radością czerpie z życia pełnymi garściami, jednocześnie zawsze ofiarowując cząstkę siebie innym. Zaraża otoczenie swoją pogodą ducha, optymizmem, żywiołowością. Wszędzie tam, gdzie się pojawi, wprowadza pozytywną atmosferę, emanuje urokiem osobistym oraz uśmiechem. Jest aktywna, energiczna, rozmowna, otwarta na ludzi i na świat, zaradna i elokwentna. To sprawia, że numerologiczna Trójka posiada wielu przyjaciół, jest chętnie zapraszana na różnego rodzaju spotkania oraz imprezy. W kontakcie z ludźmi spełnia się jako dusza towarzystwa. Nic dziwnego: posiada umiejętność uważnego słuchania, sama będąc przy tym świetnym gawędziarzem. Opinie i wnioski, które formułuje, są najczęściej bardzo trafne, a wręcz błyskotliwe.

   Trójka uwielbia smakować życia wszystkimi zmysłami, dlatego ceni sobie materialny dostatek, dzięki któremu ma możliwość się rozpieszczać. Na szczęście dla niej ta wibracja numerologiczna zwykle przyciąga dobrobyt i pieniądze. Trójka chętnie wykorzystuje swoje zasoby finansowe by umilić życie zarówno sobie, jak i innym. Jak nikt inny potrafi delektować się kulturą i sztuką, docenia rozkosze podniebienia, wygodnie urządzone wnętrza a także swobodną wymianę myśli i poglądów. Jeżeli może, wyrusza w egzotyczne podróże, w trakcie których zachwyca się zabytkami oraz urokami krajobrazu

Numerologiczna 3: Praca i droga powołania

   Trójka jest sumą dwóch poprzedzających ją wibracji numerologicznych. Łączy w sobie niezależność i odwagę Jedynki z empatią oraz silnie rozwiniętą intuicją Dwójki. Takie połączenie sprawia, że jest predysponowana do osiągania sukcesów właściwie w dowolnej dziedzinie, której postanowi się poświęcić. Może liczyć przy tym na wsparcie przyjaciół, przychylność otoczenia oraz pomyślne zrządzenia losu.

   Wibracja numerologiczna Trójki obdarza osobę, która się w niej urodziła, mnóstwem talentów. Nie na darmo w Tarocie Trójce odpowiada archetyp Cesarzowej, która symbolizuje bogactwo i płodność przychodzące z lekkością, niejako bez wysiłku. Dzięki licznym zasobom
wewnętrznym Trójka może z powodzeniem realizować się w wielu dziedzinach, przy czym największą satysfakcję oraz sukcesy w życiu zawodowym przyniosą jej profesje związane z kontaktem ludźmi. I tak Trójka doskonale sprawdzi się m. in. jako nauczyciel, biznesmen, dziennikarz telewizyjny, lekarz, architekt wnętrz lub agent nieruchomości –zwłaszcza tych najbardziej luksusowych.

   Rozliczne talenty Trójki mogą stanowić przyczynę wahań w wyborze ścieżki zawodowej. Z tego powodu odnalezienie swojej drogi powołania może zająć Trójce trochę czasu –tym niemniej, jeżeli tylko będzie działała w zgodzie ze sobą, na końcu czeka ją sukces.

Numerologiczna 3: Związki

   Jako osoba, która świetnie odnajduje równowagę w dawaniu i braniu, Trójka posiada wyjątkowe predyspozycje do stworzenia stabilnego i szczęśliwego związku, którego owocem może być gromadka dzieci. Numerologiczna Trójka, podobnie jak archetypiczna Cesarzowa, to osoba która ceni sobie życie rodzinne, potrafi otoczyć innych mądrą opieką, wsparciem oraz troską. Większość Trójek świetnie odnajduje się w roli rodzica. Spełniają się jako matki i ojcowie. Jeżeli z jakichś względów numerologiczna Trójka nie może założyć własnej rodziny albo posiadać potomstwa, staje się nieszczęśliwa. Ogarnia ją wówczas poczucie wewnętrznej pustki. Ciepło domowego ogniska, poczucie wspólnoty oraz roztaczanie opieki nad najbliższymi to niezwykle ważne aspekty, bez których żywiołowa energia Trójki szybko gaśnie.

   Trójka kocha głęboko i szczerze miłością mądrą i wierną. Uwielbia być adorowana, kocha komplementy, czułe gesty oraz wszelkie oznaki uczucia, dzięki którym wewnętrznie rozkwita. Często to do niej należy ostatnie słowo w domu. Nie idealizuje partnera i jest skłonna wybaczać urazy, o ile tylko nie zostanie przez swoją drugą połówkę okłamana. Kłamstwo bowiem jest czymś, czego w relacji Trójka nie jest w stanie zaakceptować. Zraniona kłamstwem, osoba urodzona w tej wibracji może już nigdy nie odzyskać utraconego zaufania.

Numerologiczna 3: Wady i zagrożenia

   Jak każda wibracja numerologiczna, również hojnie obdarzona przymiotami Trójka posiada swoją strefę cienia. Wibrując nisko, w negatywnym aspekcie Trójka z przysłowiowej duszy towarzystwa zmienia się w plotkarza, w osobę niegodną zaufania, lekkomyślną i skłonną do mitomanii. Jej umiłowanie dostatku i luksusu przeradza się w próżność, w nadmierny materializm, płytką powierzchowność i zadufanie w sobie, które będzie odstręczać od niej innych ludzi. Nisko wibrująca Trójka może mieć skłonności do hazardu, zaciągać długi oraz składać obietnice, z których nie będzie się wywiązywać.