Co oznaczają w numerologii wibracje mistrzowskie?

 

   W numerologii liczby o powtarzających się identycznych cyfrach, które po zsumowaniu dają odpowiednio 2, 4, 6 i 8 mają wyjątkowe znaczenie. Są to tak zwane wibracje mistrzowskie, wskazujące na wysoki poziom ewolucji duchowej osób pozostających pod ich wpływem. Uważa się, że osoby urodzone w tych wibracjach przeszły przez wiele ważnych doświadczeń karmicznych, dzięki którym obecnie znajdują się na ścieżce do osiągnięcia oświecenia. Ich misją jest służba innym oraz pielęgnowanie wysokich zasad moralnych, współczucia i ofiarności wobec wszystkich istot.

   Jednocześnie w obecnym życiu czeka na niej więcej wyzwań, odpowiedzialności, niebezpieczeństw i pokus niż na jednostki mniej rozwinięte wewnętrznie. Dzieje się tak, ponieważ myśli i czyny osób urodzonych pod wpływem wibracji mistrzowskich mogą mieć dalekosiężne skutki dla ich otoczenia i dla świata jako połączonej całości. Nie każdy jest w stanie sprostać trudnym próbom, które sprowadza na człowieka wibracja mistrzowska. W takiej sytuacji dana osoba zazwyczaj dostraja swoje wewnętrzne postawy i wybory do wibracji podstawowej, której odpowiada suma cyfr jej wibracji mistrzowskiej. Zatem to od indywidualnych predyspozycji wewnętrznych i wyborów danej osoby będzie zależeć, czy będzie rozwijała ona swoje duchowe mistrzostwo, czy też przejdzie przez życie wibrując jako jedna z liczb zwykłych.

Numerologiczna 22: Mistrzostwo ciała

   Cyfry liczby 22 sumują się do Czwórki, która oznacza ścieranie się z materią, dlatego liczbie mistrzowskiej Dwadzieścia Dwa przypisuje się mistrzostwo ciała. Uważa się, że osoba urodzona w tej wibracji posiada predyspozycje do osiągania wybitnych wyników m. in. w sporcie. Wielu uznanych sportowców to osoby, które przyszły na świat właśnie pod wpływem tej wibracji. Ich wysiłek, ich walka z własnymi słabościami i ograniczeniami na planie materii może stanowić źródło głębokiej inspiracji dla wielu ludzi. Osoby urodzone w wibracji mistrzowskiej 22 to jednostki bardzo silne energetycznie, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Są zdolne mierzyć się z wieloma przeciwnościami, nie tracą odwagi ani hartu ducha nawet wówczas, gdy ich otoczenie się poddaje i zaczyna godzić się z przegraną.

   To ludzie sukcesu, stworzeni do zagrzewania innych do boju i do zajmowania stanowisk kierowniczych. Mogą zdobywać nagrody, bogactwo, sławę oraz władzę nad innymi ludźmi, budować wielkie biznesy i finansowe imperia. Jeżeli jednak zapomną o służeniu innym oraz o wysokiej etyce, grozi im paraliżujący strach przed porażką i okrucieństwo. W negatywnym aspekcie osoby urodzone w tej wibracji nie cofną się przed niczym, żeby zniszczyć ludzi stojących im na drodze do osiągnięcia ich celów.

Wybierz Liczbę Numerologiczną

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Numerologiczne wibracje mistrzowskie:

11

22

33

44