Numerologiczna Siódemka

Charakterystyka ogólna

 

   Siódemka to najbardziej tajemnicza, hermetyczna oraz nieodgadniona ze wszystkich wibracji skali numerologicznej. Według numerologii karmicznej osoby urodzone w tej wibracji w swoich poprzednich żywotach były magami, szamanami, mistykami i uczonymi, a także istniały jako członkowie królewskich rodów. Są to jednostki zdolne do głębokiego wglądu w zbiorową ludzką nieświadomość, których zadaniem jest objaśnianie innym ludziom duchowych praw rządzących Wszechświatem.

   Zazwyczaj numerologiczna Siódemka to osoba, która wyróżnia się z otoczenia. Otacza ją wyjątkowa aura –jest niczym kot o hipnotycznym spojrzeniu, który zawsze chadza własnymi drogami i ponad wszystko ceni swoją niezależność. W jej sposobie bycia jest coś królewskiego. Obdarzona nieprzeciętną charyzmą, siłą woli, dumą oraz poczuciem wewnętrznej godności, numerologiczna Siódemka zachowuje pewien dystans pomiędzy sobą a otoczeniem. Wyróżnia ją wybitna zdolność do introspekcji, do zaglądania we własne wnętrze, jak również wyczulenie na stany emocjonalne oraz zachowania innych ludzi. Siódemka widzi i odczuwa głębiej niż jej otoczenie, nie ulega powierzchowności, złudzeniom, lecz stara się badać prawdziwą naturę rzeczy. Pomaga jej w tym chłonny, analityczny umysł, umiłowanie prawdy oraz intuicja, która może graniczyć z jasnowidzeniem.

   W życiu Siódemki niezwykle ważna jest duchowość. Już od najmłodszych lat może interesować się różnymi religiami oraz formami kultura także zjawiskami paranormalnymi. Często jest introwertykiem, ponieważ potrzeba jej poczucia spokoju oraz odizolowania się od silnych bodźców zewnętrznych, żeby móc oddawać się rozmyślaniom a także oczyścić umysł z negatywnych wpływów, które Siódemka łatwo absorbuje. Chętnie szuka kontaktu z naturą, który ma dla niej ogromne znaczenie. Dużo rozmyśla nad sensem życia, zaś wnioski, które wyciąga mogą zdumiewać głębią i błyskotliwością.

Numerologiczna 7: Praca i droga powołania

 

   Droga powołania numerologicznej Siódemki nieodłącznie wiąże się z duchowością, z badaniem tego, co ukryte, oraz z nauczaniem innych. To jednostka zdolna do głębszego wglądów prawa Wszechświata, wyczulona na wyższe wibracje. Jej myśli są zdolne do obracania się w rzeczywistość. Z powyższych względów numerologiczna Siódemka jest szczególnie predysponowana do poświęcenia się rozwojowi duchowemu, do nauczania innych i wyznaczania im kierunków wewnętrznego rozwoju. Może zostać zarówno astrologiem, uzdrowicielem, przewodnikiem duchowym jak i mówcą motywacyjnym, naukowcem, twórcą ruchu religijnego, trenerem rozwoju osobistego, postacią medialną wywierającą wpływ na innych. Może również odnosić sukcesy na polu nauki, zwłaszcza w dziedzinach wymagających bardzo zaawansowanej wiedzy, jak na przykład astrofizyka, badania kosmosu, inżynieria genetyczna, najnowsze technologie.

   W Tarocie numerologicznej Siódemce odpowiada Rydwan –symbol postępu, rozwoju oraz docierania w miejsca niedostępne dla innych. Dodatkowo opiekuńcza planeta Siódemki, Neptun, wspiera osoby urodzone w tej wibracji w zgłębianiu tajemnic ukrytych przed większością śmiertelników.

Numerologiczna 7: Związki

 

   Według numerologii Siódemka to wibracja, której przedstawiciele najrzadziej wstępują w związki małżeńskie. Dzieje się tak, ponieważ numerologiczna Siódemka niełatwo otwiera się na innych, ogromnie pragnie niezależności, żywi potrzebę okresowej samotności i wyciszenia. Często ma poczucie, że życie niesie dla niej tak liczne fascynujące możliwości, iż stały związek z drugą osobą postrzega głównie jako ograniczenie. Zazwyczaj nie jest to również osoba zdolna do trwałych poświęceń dla dobra rodziny lub partnera. Pragnie dokonać czegoś bardziej dla ludzkości jako ogółu niż dla konkretnych jednostek. Jeżeli tylko może, będzie kroczyła własną drogą, a nawet pozostawi ciężar odpowiedzialności za rodzinę na barkach drugiej osoby, byle by tylko móc realizować swoje własne zamierzenia.
   Nie oznacza to, że związek z numerologiczną Siódemką nie jest możliwy. Z pewnością jednak jest trudny. Osoba, która zdecyduje się związać z Siódemką, musi być gotowa na wiele poświęceń a także na okresy tak zwanej „samotności we dwoje”. Zgodnie z numerologią związek z Siódemką można przyrównać do małżeństw zawieranych przez himalaistów. Ci ostatni nawet mimo posiadania rodziny niejednokrotnie angażują się w długie i ryzykowne wyprawy w imię pasji albo powołania.

Numerologiczna 7: Wady i zagrożenia

 

Wibrującej negatywnie Siódemce grozi głęboki smutek oraz okresy ciężkiej depresji. Ma skłonność do mrocznych rozmyślań, do kumulowania ciemności w swoim umyśle. Może rozwijać również nadmierny introwertyzm, izolować się od innych, popadać w poczucie odrealnienia. W negatywnym aspekcie Siódemka staje się również nadmiernie dumna, pyszna, przemądrzała, krytyczna i lekceważąca w stosunku do innych.