Co oznaczają w numerologii wibracje mistrzowskie?

 

   W numerologii liczby o powtarzających się identycznych cyfrach, które po zsumowaniu dają odpowiednio 2, 4, 6 i 8 mają wyjątkowe znaczenie. Są to tak zwane wibracje mistrzowskie, wskazujące na wysoki poziom ewolucji duchowej osób pozostających pod ich wpływem. Uważa się, że osoby urodzone w tych wibracjach przeszły przez wiele ważnych doświadczeń karmicznych, dzięki którym obecnie znajdują się na ścieżce do osiągnięcia oświecenia. Ich misją jest służba innym oraz pielęgnowanie wysokich zasad moralnych, współczucia i ofiarności wobec wszystkich istot.

   Jednocześnie w obecnym życiu czeka na niej więcej wyzwań, odpowiedzialności, niebezpieczeństw i pokus niż na jednostki mniej rozwinięte wewnętrznie. Dzieje się tak, ponieważ myśli i czyny osób urodzonych pod wpływem wibracji mistrzowskich mogą mieć dalekosiężne skutki dla ich otoczenia i dla świata jako połączonej całości. Nie każdy jest w stanie sprostać trudnym próbom, które sprowadza na człowieka wibracja mistrzowska. W takiej sytuacji dana osoba zazwyczaj dostraja swoje wewnętrzne postawy i wybory do wibracji podstawowej, której odpowiada suma cyfr jej wibracji mistrzowskiej. Zatem to od indywidualnych predyspozycji wewnętrznych i wyborów danej osoby będzie zależeć, czy będzie rozwijała ona swoje duchowe mistrzostwo, czy też przejdzie przez życie wibrując jako jedna z liczb zwykłych.

Numerologiczna 44: Kontrola nad własnym życiem

44 to wibracja mistrzowska najrzadziej spotykana w portrecie numerologicznym. Oznacza ona niecodzienną odwagę, siłę intelektu, kreatywność, pomysłowość i pracowitość umożliwiające osiągnięcie kontroli nad większością aspektów swojego życia.

Cyfry liczby 44 sumują się do Ósemki, związanej z materializacją życzeń, władzą nad materią oraz zdolnością do przyciągania pieniędzy. Te wyjątkowe zdolności Ósemki wchodzą na nowy, znacznie wyższy poziom w postaci liczby 44. Ta wibracja mistrzowska mogłaby zatem zostać określona mianem „skazani na sukces”. Oznacza osobę, która w drodze własnych wysiłków, dzięki wyobraźni oraz sile ducha może osiągnąć bogactwo, sławę i zaszczyty na poziomie nieosiągalnym dla większości ludzi. 44 to liczba milionerów, charyzmatycznych przedsiębiorców, życiowych szczęściarzy, mecenasów kultury i sztuki, hojnych patronów. To jednocześnie wibracja ludzi, którzy angażują swoją pracę i talenty do budowania lepszego, bardziej sprawiedliwego świata.

Czterdziestkę Czwórkę charakteryzuje wspaniałomyślność, ogromna energia, troska o innych. Tym niemniej, w negatywnym aspekcie może stać się materialistą i zacząć prowadzić życie na pokaz, pozbawione głębszej wartości. Dlatego tak ważne jest, aby osoba urodzona w tej wibracji była zawsze szczera z samą sobą, utrzymywała ścisły kodeks etyczny i by pozytywnie odpowiadała na zew swojej duszy.

Wybierz Liczbę Numerologiczną

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Numerologiczne wibracje mistrzowskie:

11

22

33

44