Co oznaczają w numerologii wibracje mistrzowskie?

 

   W numerologii liczby o powtarzających się identycznych cyfrach, które po zsumowaniu dają odpowiednio 2, 4, 6 i 8 mają wyjątkowe znaczenie. Są to tak zwane wibracje mistrzowskie, wskazujące na wysoki poziom ewolucji duchowej osób pozostających pod ich wpływem. Uważa się, że osoby urodzone w tych wibracjach przeszły przez wiele ważnych doświadczeń karmicznych, dzięki którym obecnie znajdują się na ścieżce do osiągnięcia oświecenia. Ich misją jest służba innym oraz pielęgnowanie wysokich zasad moralnych, współczucia i ofiarności wobec wszystkich istot.

   Jednocześnie w obecnym życiu czeka na niej więcej wyzwań, odpowiedzialności, niebezpieczeństw i pokus niż na jednostki mniej rozwinięte wewnętrznie. Dzieje się tak, ponieważ myśli i czyny osób urodzonych pod wpływem wibracji mistrzowskich mogą mieć dalekosiężne skutki dla ich otoczenia i dla świata jako połączonej całości. Nie każdy jest w stanie sprostać trudnym próbom, które sprowadza na człowieka wibracja mistrzowska. W takiej sytuacji dana osoba zazwyczaj dostraja swoje wewnętrzne postawy i wybory do wibracji podstawowej, której odpowiada suma cyfr jej wibracji mistrzowskiej. Zatem to od indywidualnych predyspozycji wewnętrznych i wyborów danej osoby będzie zależeć, czy będzie rozwijała ona swoje duchowe mistrzostwo, czy też przejdzie przez życie wibrując jako jedna z liczb zwykłych.

Numerologiczna 33: Wewnętrzny spokój

   Wibracja mistrzowska liczby 33 wskazuje na osobę, która rozwinęła w sobie umiejętność akceptowania rzeczywistości takiej, jaką jest, we wszelkich jej przejawach. Nie oznacza to jednak bierności. Dopiero przyjmując do wiadomości i w pełni akceptując jakiś stan rzeczy, możemy świadomie podjąć się wysiłków zmierzających do jego transformacji. Dlatego przedstawiciele wibracji mistrzowskiej 33 to osoby, które pomagają innym w osiąganiu wewnętrznej harmonii oraz we wprowadzaniu pozytywnych zmian w ich życiu.

   Roztaczają opiekę nad innymi, niosą pomoc, wsparcie i pomagają w głębszym zrozumieniu siebie bez oczekiwania czegoś w zamian. Mogą być świetnymi psychologami, pedagogami, terapeutami, pielęgniarkami i lekarzami. Są niczym dobre, skromne anioły które żyją między zwykłymi śmiertelnikami i z pozoru nie wyróżniają się niczym z tłumu. Jednak po kontakcie z taką osobą zdajemy sobie sprawę, że spotkaliśmy kogoś wyjątkowego i że pozytywny wpływ, który wywarła na nas ta osoba, pozostanie z nami na całe życie.

   Ta wibracja numerologiczna reprezentuje uniwersalną miłość, harmonię, łagodność i pokój, a także rozwinięte zdolności twórcze.

Wybierz Liczbę Numerologiczną

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Numerologiczne wibracje mistrzowskie:

11

22

33

44